OMRI Hümik Asit Organik Gübre

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: New-Nutri
Sertifika: OMRI
Model numarası: Potasyum Fulvat
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1MT
Ambalaj bilgileri: 1KG, 5KG, 10KG, 20KG, 25KG, 500KG, JUMBO ÇANTA.
Teslim süresi: 5-8 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, L / C, D / P, Western Union
Yetenek temini: Haftada 500 Metrik Ton

Detay Bilgi

Hümik Asit (Kuru Baz): % 65 Fulvik Asit (Kuru Baz): % 30
Potasyum (K2O): % 12 Organik madde: % 85
Su çözünürlüğü: 100% PH: 9
Görünüm: Siyah Parlak Pul veya Siyah İnce Toz
Vurgulamak:

% 30 Fulvik Asit sebze bahçesi gübresi

,

OMRI organik suda çözünür gübre

,

% 30 Fulvik Asit organik çözünür gübre

Ürün Açıklaması

Ürün Açıklaması:
New-Nutri Potassium Fulvate, genç aktif leonarditten ekstrakte edilen, hem hümik asit hem de fulvik asit içeren, daha düşük moleküler ağırlıklı, karboksil ve hidroksil gibi daha aktif fonksiyonel grup içeren, yüksek derecede aktif organik gübre olan bir potasyum humat türüdür ve bu nedenle mükemmel performansa sahiptir. deflokülasyon ve sert suda ve kuvvetli asidik koşullarda daha iyi çözünürlük.

Yüksek kaliteli bitki büyümesini uyarıcı ve toprak düzenleyicidir, hem tarım hem de bahçe bitkilerine toprak ve yapraktan uygulama ile uygulanabilir.Tek başına veya birçok gübre ile karıştırılarak kullanılabilir.

Molekülleri normal potasyum humattan daha küçük olduğu için, daha az taşıyıcı gerektirir ve çeşitli diğer gübrelerle karıştırıldığında çok daha iyi çalışır.Sıradan potasyum humat sadece su ve alkali sıvılarda çözünür, ancak potasyum humat su ve asidik sıvıların yanı sıra alkali sıvılarda da çözünür.

Ek olarak, normal potasyum humattan daha etkili olduğu için, gerçek dozaj çok daha küçüktür ve bu da son kullanıcıların gübre maliyetlerinden tasarruf etmesine yardımcı olabilir.

 

OMRI Hümik Asit Organik Gübre 0

 

Uygulama

Sıra Hümik asit Fulvik asit K2O Su çözünürlüğü pH Görünüm
1 % 65 % 10 % 12 100% 9-10

 

Siyah toz,

Parlak Pullar,

Granül

2 % 65 % 15 % 12 100% 9-10
3 % 65 % 30 % 12 100% 9-10
4 % 65 % 50 % 12 100% 9-10


Ürün özelliği
1. Tamamen suda çözünürlük, tortu yok.

2. Anti sert su, çeşitli gübrelerle karıştırılabilir.

3. Bitki büyümesini desteklemek için daha etkilidir.

4. Gübre kullanımının verimliliğini artırın ve çiftçilik maliyetini azaltın.

 

Faydaları

1. Potasyum Fulvat Hümik Asit Organik Gübrenin, mevcut gübre programınızla birleştirildiğinde mahsul veriminde önemli bir artış sağladığı görülmüştür.Humatlar, kök gelişimini, toplam yaprak alanını ve akr başına toplam mahsul verimini iyileştirebilir.

2. Test edilen tüm mahsullerden elde edilen tutarlı bir sonuç, kök büyümesinin artmasıdır.Bitki köklerinin uzunluğu, yoğunluğu ve yarıçapı önemli ölçüde arttı.Testler, kök sistemi kuvvetinin bitkilerin besin alım kapasitesi kadar bitkinin hastalıklarla mücadele yeteneği için de çok önemli olduğunu göstermiştir.Ek olarak, bitki stabilitesi artar ve bitkiler, geniş tabanlı bir kök sistemi ile suyu daha iyi bulabilir ve emebilir.

3. Humik maddenin bitkilerde klorofil içeriğini artırdığı ve klorozu önleyebileceği veya düzeltebileceği gösterilmiştir.

4. Humatların sürekli olarak nitrojen, fosfor ve demir gibi besinlerin yanı sıra bitki sağlığı için gerekli olan sayısız eser element alımını iyileştirdiği gösterilmiştir.Bunun nedeni, hümik asidin biyokimyasal olarak aktif doğası ve çeşitli metaller, mineraller ve organiklerle hem çözünür hem de çözünmez kompleksler oluşturma yeteneğidir.Besinler, bitkilerin kabul edebileceği formlarda seferber edilir.

 

5. Humatlar, fiziksel görünümlerini ve gıda mahsulleri söz konusu olduğunda besin değerlerini iyileştirerek meyve, sebze ve çiçeklerin kalitesini iyileştirebilirler.Tahıl ürünleri, daha dengeli bir amino asit içeriği ve daha yüksek bir protein içeriği göstermiştir.Tüm bunlar pazardaki değerlerini artırabilir.

6. Hümik asidin biyokimyasal olarak aktif yapısı, bir bitkinin toksinlere ve hastalıklara karşı doğal savunmasını güçlendirmeye çalışır.Pek çok toksin, hümik asitlerle doğrudan bağlanarak inhibe edilir veya nötralize edilir.Ek olarak, sağlıklı humusta bulunan biyolojik olarak aktif bileşikler (antibiyotikler ve fenolik asitler gibi) bitkinin bazı hastalıklara karşı direncini artırabilir.Son olarak, sağlıklı olan ve gerekli tüm besin maddelerini alan bitkiler, hastalık ve zararlılarla daha iyi mücadele edebilirler.

7. Humus, agregalar adı verilen yapısal birimleri oluşturmak için kil mineralleriyle birleşir.Bunlar toprağın stabilize edilmesine ve su ve gaz alışverişine geçirgenliğinin artmasına yardımcı olur.Ayrıca humus içeriğine bağlı olan bakteri ve solucan gibi yaşam formları da toprak yapısının korunmasına büyük katkı sağlar.Humat kullanımı, kökleri havaya maruz bırakan ve ekinlerin şiddetli sıcaklık koşullarında yanmasına neden olan toprak çatlamasını önleyebilir.Organik madde suda çözünür olmadığından, yüksek humus içeriğine sahip toprağın su erozyonuna maruz kalma olasılığı daha düşüktür.

8. Humatlar, ağırlıklarının 20 katına kadar suda tutabilirler.Toprağın su tutma kabiliyetini artırarak, nemli kullanım mahsul sulama ihtiyacını azaltabilir.Bu, özellikle kumlu topraklarda yararlı olabilir ve mahsullere büyük ölçüde kuraklığa dayanıklılık sağlar.

9. Hümik asidin kimyasal bağlanma etkileşimlerinden dolayı bitkiler, daha geniş değişen pH değerlerine sahip toprakta büyüyebilirler.Ek olarak, mikrobiyal aktivitenin hümik uyarımı sağlıklı bir toprak biyotasına yol açar ve bu da sonuçta toprağın pH'ını daha normal bir aralığa getirir.

OMRI Hümik Asit Organik Gübre 1

Kullanım

Baz gübre: 4-8 kg / ha, N, P gübreleri ile karıştırılması önerilir.Azotlu gübre ile karıştırılır: Toplam karışımın% 5'i

yani.100 kg Üre için 4 kg potasyum fulvat.Ayrıca toprak durumuna da bağlıdır.
Toprak sulama: 4-6kgs / ha / zaman
Dikkat: Önerilen veriler yalnızca rehberlik amaçlıdır.Kullanıcıları, kendi koşulları ve ortamları altında mahsullerine en uygun testlerini yapmaya teşvik ediyoruz.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

commercial@new-nutri.com
+8618932471765
86-18932471765
86-18932471765